תשובות לשאלות נפוצות

מהשעה 15:00 ועד 18:30, הגעה לאחר 18:30 אפשרית בתיאום בלבד. צ’ק אאוט עד שעה 12:00 צריך לפנות את האוהל.

ניתן לבחור באירוח על בסיס לינה וארוחת בוקר, על בסיס חצי פנסיון (ארוחת בוקר וערב) או על בסיס פנסיון מלא (הכל כלול). 
ארוחת הבוקר מוגשת בכל יום בין השעות 7:30-9:00 באיזור המרכזי. ארוחת הערב מוגשת בין השעות 18:30-20:00. בנוסף, באוהל הוסטל האורחים מפנים את הכלים בסיום הארוחה ושוטפים אותם. חלק מהאווירה של ארוחה בשטח.

ההוסטל צמחוני-חלבי אך ללא תעודת כשרות ואנו מבשלים ומדליקים מדורה לעיתים גם בשבת.  כקבוצה של שומרי שבת ניתן לסגור את כל המתחם ואנו נעשה את ההתאמות הדרושות.

אוהל הוסטל הוא מתחם נופש נודד. בכל חודש במקום אחר בארץ לפי עונות השנה. כשמתחמם עולים צפונה, כשמתקרר יורדים דרומה.
רשימת המיקומים המלאה מופיעה כאן>>

הלינה באוהלים ומזרנים שאנחנו מספקים וכוללת ארוחות, צל ביום ותאורה בלילה, פינות ישיבה, מחצלות, כסאות, פינת מדורה, פינת יצירה ומשחקים לילדים, מי שתייה ושטיפה, שירותים אקולוגיים, מקלחת שדה, כלי אוכל ופינת שתייה חמה, עמדה לטעינת טלפונים.

יציאה לטיולי כוכב באיזור או רביצה בנחת במתחם. פינת הישיבה המרכזית, היא מקום מעולה לשבת ולתכנן את היום שלכם בעזרת המלצות שלנו ומידע שהכנו בשבילכם על האיזור. ניתן לטייל עצמאית או להצטרף לאנשים שהכרתם זה עתה.

במתחם שלנו יש פעילות יצירה ופינת משחקים בזרימה חופשית.
יש המון תוכן ופעילויות בסביבה, בעסקים מקומיים שאנחנו מפנים אליהם. זו הדרך שלנו לתמוך בכלכלה המקומית וההזדמנות שלכם להכיר את מה שיש באיזור וליהנות מחוויה אוטנטית.

בהוסטל יש תאורת רקע עדינה. לא בכל אוהל יש תאורה. מומלץ להצטייד בפנסים.

עקב מספר תקריות לא נעימות, החלטנו לא לאפשר זאת יותר. סליחה.

שק שינה או מצעים ושמיכה, בגדים נוחים להליכה, פנס, בגד ים, תיק למסלול, כובע, נעליים נוחות, כלי רחצה, מגבת ו-3 בקבוקי מים (יש אפשרות למילוי חוזר לאורך השהות). אם אתם מנגנים, נשמח שתביאו גם את כלי הנגינה שלכם.

ביצוע ההזמנה מגיל 18 בלבד. משפחות מוזמנות בשמחה, ילדים מתחת לגיל 18 מחוייבים בליווי מבוגר.