הצהרת נגישות

הצהרת הנגישות עודכנה בתאריך 1.9.2023.

אוהל הוסטל הוא מתחם נופש נודד ברחבי הארץ, כל חודש במקום אחר בטבע. חוויית אירוח מלאה למשפחות, זוגות, יחידים וקבוצות. אנו פועלים רבות על מנת להנגיש את המתחם ואת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלות על מנת לקדם שוויון זכויות ושקיפות כלפי אנשים עם מוגבלות. אנו משקיעים מאמצים רבים במטרה לאפשר, להקל ולייעל את השימוש באתר בדגש על דרכי ציבור זה.

מהות אתר אינטרנט נגיש

אתר אינטרנט נגיש, הינו אתר המאפשר לאדם עם מוגבלות, לגלוש באותה רמת יעילות והנאה כגולשים אחרים, תוך שימוש ביכולות המערכת עליה הוא פועל ובאמצעות טכנולוגיות מסייעות לנגישות.

ביצוע התאמות הנגישות באתר האינטרנט

התאמות הנגישות באתר בוצעו בהתאם לסימן ג’: שירותי האינטרנט בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע”ג 2013, לתקן הישראלי ת”י 5568 המבוסס על הנחיותWCAG 2.0 , האתר הונגש לרמה AA ובכפוף לשינויים והתאמות שבוצעו במסמך התקן הישראלי. האתר תומך בשימוש בטכנולוגיות מסייעות כגון תוכנות הקראת מסך, בגלישה בעזרת מקלדת על ידי שימוש במקשי ה-Tab וה-Shift+Tab למעבר בין קישורים, מקשי החיצים, מקש ה-Enter לבחירה, מקש ה-Esc ליציאה מתפריטים וחלונות, לחיצה על H או על מספר למעבר בין כותרות.
האתר נבדק כל 6 חודשים כדי להבטיח את תחזוקת נגישות האתר.

הצהרה על עמידה חלקית בתקן במקרה של תכני צד ג' (אם קיימים)

באתר ישנם אזורי תוכן ב”פריימים” המוצגים מאתרים אחרים. אזורים אלה מוגדרים באמצעות title. נגישותם, עם זאת, תלויה באתר המתארח. למשל – עמוד הזמנת מקום>> נגישות הדפים תלויה בתכנים שאינם של הארגון (תכני צד ג’) ולכן אנחנו מצהירים על עמידה חלקית בתקן עבור דפים אילו.

ישימות מיטבית לנגישות באתר האינטרנט

באתר אינטרנט זה, ניתן לגלוש בצורה מיטבית ונגישה באמצעות הדפדפנים הנפוצים ומומלץ להשתמש בדפדפנים הבאים:  Firefox / Opera / Safari/ Edge / Chrome ובתוכנות קוראות מסך NVDA.

הסדרי נגישות במתחם

מתחמי ההוסטל מוקמים בחניוני לילה של קק”ל או רט”ג, להם על פי רוב עמדות נגישות, חניות נכים ושולחנות מותאמים. היות והמתחם נודד ברחבי הארץ יש להתעדכן נקודתית לגבי כל אתר ואתר עם אחראי הנגישות.

דרכי פניה לבקשות, תקלות נגישות והצעות לשיפור

במידה ומצאתם באתר האינטרנט בעיה בנושא הנגישות או שהנכם זקוקים לעזרה, אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך אחראי הנגישות של אוהל הוסטל:
ערן בן הרוש
050-2626892
eranbenharush@gmail.com